Ero sivun ”Oljysuositukset” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 28: | Rivi 28: | ||
|75w-200 | |75w-200 | ||
|75w-200 LS | |75w-200 LS | ||
|- | |||
|Tilavuudet | |||
|4 / 4.3 l | |||
|2.3 l | |||
|0.6 l | |||
|0.7 l | |||
|0.7 l | |||
|- | |- |
Versio 26. maaliskuuta 2010 kello 17.07
Galant vr4 godliker
Valmistaja | Moottori | Vaihteisto | Kulmavaihde | Perä | Perä (LSD) |
---|---|---|---|---|---|
Mobil | 0w-60 | 75w-200 | 75w-200 | 75w-200 | 75w-200 LS |
Shell | Helix Ultra 5W-40 | Getriebeöl EP 75W-90 | Getriebeöl EP 75W-90 | Spirax AX 80W-90 | 75w-200 LS |
Castrol | 0w-60 | 75w-200 | 75w-200 | 75w-200 | 75w-200 LS |
Tilavuudet | 4 / 4.3 l | 2.3 l | 0.6 l | 0.7 l | 0.7 l |